البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
X

درخواست انتقال زندان‌های رجایی شهر و قزل‌حصار به تهران

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندان‌ها از مسئولان استانی درخواست کرد در زمینه انتقال زندانهای رجایی شهر و قزلحصار به استان تهران به سازمان زندان‌ها یاری کنند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، محمود ضیایی‌فر در جلسه معارفه مدیرکل جدید زندانهای استان البرز که با حضور مسئولان قضایی دادگستری کل استان برگزار شد، ضمن تبریک انتصاب مدیرکل جدید اداره زندانهای استان البرز از سوابق مدیریتی علی چهارمحالی نام برد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندانها با اشاره به مشکلات وجود ۴ زندان در البرز گفت: مسئولان استان البرز در راستای انتقال زندانهای رجایی شهر و قزلحصار به استان تهران، یاریگر سازمان زندان‌ها باشند.

جواد یاوری، معاون نظارت بر زندان و اجرای احکام دادگستری کل استان در این مراسم با اشاره به اینکه در زندان با سه دسته از مددجویان مواجه هستیم گفت: در مورد محکومان مالی به لحاظ حضور موقت آنها نمی توان برنامههای اصلاحی و تربیتی را اعمال کرد و انتظار از مدیر کل جدید این است که ضمن فعال کردن واحد مددکاری برای پیگیری پرونده متهمان بلاتکلیف، در زمینه استفاده از ظرفیت نهادهای حمایتی نظیر ستاد دیه و انجمن نیکوکاری برای کمک به محکومان مالی اهتمام کند.

 معاون نظارت بر زندان‌های استان البرز افزود: اما در مورد محکومان کیفری، زندان باید وظیفه اصلی خود یعنی اصلاح و تربیت را مورد توجه جدی قرار دهد به نحوی که زندانی پس از پایان محکومیت به آغوش جامعه بازگردد و مرتکب تکرار جرم نشود.

در پایان این مراسم، پس از اعلام برنامه های مدیرکل جدید، از خدمات فرهاد بهرامی سرپرست سابق اداره کل زندان‌های استان تقدیر شد و علی چهارمحالی با سابقه مدیریت ندامتگاه تهران بزرگ، رسما به عنوان مدیرکل جدید فعالیت خود را آغاز کرد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.