البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
X

دخالت استاندار البرز در عزل و نصب شهردار کرج، شایعه‌ای سودجویانه است/ شوراهای شهر با دقت به انتخاب شهرداران بپردازند

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز با اشاره به حواشی ایجاد شده درباره عزل و نصب شهردار کرج، گفت: شایعه پراکنی برخی رسانه نماها با اهداف سودجویانه صورت می گیرد از این رو به طور قطع ادامه این امر با برخورد قانونی از سوی نهادهای متولی همراه می شود.


به گزارش البرز نیوز از البرز، محمدرضا جهانشاهلو در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: به طور قطع مانایی مدیران در پست ها، به تسلط آنها در امور کمک می کند و بهتر است شوراهای شهر با دقت و حساسیت ویژه ای به انتخاب شهرداران بپردازند.

وی ادامه داد: استاندار البرز، شهرداران را منتخب مردم می داند و همواره تاکید دارد که آنها باید مورد حمایت شوراهای اسلامی شهر باشند تا با قدرت، برنامه های توسعه ای شهرها را دنبال کنند.

جهانشاهلو گفت: همچنین اعضای شوراهای شهر، منتخبان مردم هستند و با تکیه به اعتماد مردم باید بهترین تصمیم و رویکرد را به نفع مردم داشته باشند.

وی افزود: استاندار البرز تا زمانی که روند امور شوراها طبق قانون باشد، هیچ گونه دخالتی در تصمیم‌گیری‌های این پارلمان محلی نخواهد داشت.

این مسئول اضافه کرد: شایعه پراکنی برخی رسانه نماها با اهداف خاصی صورت می گیرد از این رو به طور قطع ادامه این امر با برخورد قانونی از سوی نهادهای متولی همراه می شود.

وی گفت: از مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انتظار می رود هر چه سریع‌تر نسبت به ساماندهی رسانه‌ها اقدام کنند و از فعالیت افراد فاقد صلاحیت و شناسنامه کاری در حوزه رسانه جلوگیری کنند.

جهانشاهلو افزود: نباید اجازه دهیم که رسالت خبری با اهداف سودجویانه برخی افراد، در نظر مردم جلوه بدی پیدا کند.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.