البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۱/۰۸
X

حمایت از تولید و دانش بنیان ها را برنامه محور و با جدیت دنبال می کنیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: امسال بنا به فرمایش مقام معظم رهبری سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین لقب گرفته از این رو با اهتمام ویژه ای وارد عمل شده ایم.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی اشتهارد که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور صورت گرفت، افزود: شیفت شب ۴ مجموعه تولیدی و صنعتی را مورد بازدید قرار دادیم.

وی ادامه داد: امسال بنا به فرمایش مقام معظم رهبری سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین لقب گرفته از این رو با اهتمام ویژه ای وارد عمل شده ایم.

عبداللهی گفت: برای احصا مشکلات تولیدکنندگان و اتخاذ تدابیر لازم جهت رفع آنها به صورت میدانی و برگزاری جلسات تخصصی اقدام می کنیم.

وی افزود: امید است با برنامه ریزی هایی که در این رابطه صورت گرفته بتوانیم در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت مردمی سیزدهم توفیق یابیم.

کوشش تبار، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور نیز در این بازدید با اشاره به اینکه جای خرسندی دارد که امشب در یکی از پر امیدترین شهرک های صنعتی کشور حضور داریم، گفت: حدود ۱۰۰ هزار واحد تولیدی در کشور مستقر هستند که از این تعداد ۶۵ هزار واحدصنعتی، ۲۳ هزار واحد کشاورزی و ۱۲ هزار واحد گردشگری هستند.

کوشش تبار اضافه کرد: بخش بزرگی از واحدهای تولیدی مطرح کشور در استان البرز مستقر هستند که نقش عمده ای در تولید و صادرات کشور دارند.

وی گفت: بدون شک دولت برای حمایت جدی از واحدهای تولیدی و صنعتی کشور برنامه دارد و برای این منظور حدود ۴۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای این بخش در بودجه ۱۴۰۱ پیش بینی کرده است.

معاون وزیر کشور افزود: همچنین ۱۴۰ هزار میلیارد تومان در قالب تبصره ۱۸ و ۱۴۰ هزار میلیارد تومان نیز منابع بانکی برای استان ها پیش بینی شده است.

وی گفت: درصدد هستیم فضای مطلوبی برای حمایت از تولید و دانش بنیان ها در کشور ایجاد کنیم.

کوشش تبار افزود: استاندار البرز شناخت بسیار خوبی از ظرفیت های استان دارد و حامی جدی تولید و دانش بنیان ها است از این رو شرایط برای توسعه و پیشرفت در البرز فراهم است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.