البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
X

حل مشکلات شهری در گرو استفاده از ایده‌های ناب و خلاقانه است

نایب رییس شورای شهر کرج گفت: به دنبال جذب شتاب دهنده‌های مختلف در کارخانه نوآوری هستیم تا بتوانیم بخشی از مشکلات فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی شهر را از میان برداریم.


به گزارش البرز نیوز از البرز، علیرضا رحیمی با ابراز رضایت از افتتاح کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، اظهار کرد: برنامه ریزی برای راه اندازی این کارخانه از دوره پنجم شورا با هدف حمایت از استارت آپ‌ها و شتاب دهنده‌ها کلید خورده است.

وی ادامه داد: امروز اگر به دنبال حل بسیاری از مشکلات کلانشهر کرج هستیم، باید از فکرها و ایده های نو حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه برای دستیابی به توسعه شهری باید به جوانان و نخبگان اعتماد کنیم، افزود: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به توجه به توانمندی‌های جوانان تاکید بسیاری داشتند.

نایب رییس شورای شهر کرج گفت: به دنبال جذب شتاب دهنده‌های مختلفی در این کارخانه هستیم تا از طریق عملیاتی شدن ایده‌های آنها بتوانیم بخشی از مشکلات فرهنگی، اجتماعی، زیست محیطی و … شهر را از میان برداریم.

وی ادامه داد: امیدواریم با راه اندازی این کارخانه کمتر شاهد  حضور نخبگان و جوانان البرزی در کارخانه‌های نوآوری پایتخت باشیم.

به گفته عضو شورای شهر کرج گفت: مدیریت شهری به دنبال فراهم کردن شرایط و تکمیل بلوک‌های نیمه تمام این کارخانه است و امیدواریم با جذب اعتبار مناسب  این اتفاق هر چه سریع تر محقق شود.

وی اضافه کرد: مدیریت شهری به دنبال این است که با استقرار استارت آپ‌ها در این کارخانه، موضوعاتی جهت پیگیری به آنها محول کند تا با طوفان فکری جوانان شرایط بهتری برای شهرمان رقم بخورد.

وی اضافه کرد: هرچند مدیریت شهری تا کنون دستاورد قابل توجهی در حوزه استفاده از ایده‌های استارت آپی نداشته ولی در این دوره نگاه ویژه‌ای در این خصوص وجود دارد.

این مسئول گفت: در نظر داریم اجتماعی از جوانان نخبه در شورا تشکیل دهیم تا با همکاری آنها اهداف پیش بینی شده را محقق کنیم.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.