البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/06/25
X

حریق مسکونی و آتش سوزی دپوی ضایعات توسط آتش نشانان مهار شد

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری کرج از مهار و اطفاء حریق منزل مسکونی در کلاک و دپوی ضایعات در پشت مترو محمد شهر توسط آتش نشانان خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، محمد جمشیدی با اشاره به حریق منزل مسکونی در اثر پرتاب مواد محترقه گفت: ساعت ۲۰:۴۶ دقیقه در پی تماس شهروندان باسامانه ۱۲۵ مبنی بر حریق واحد مسکونی در کلاک خیابان کارگر با حضور به موقع آتش نشانان ضمن جلوگیری از سرایت حریق به ساختمان های مجاور نسبت به ایمن سازی محل اقدامات لازم را انجام دادند. 

جمشیدی رئیس سازمان بیان داشت: برای اطفاء و امداد رسانی به این حادثه ۸نفر نیروی عملیاتی به همراه ۳دستگاه خودرو امدادی از ایستگاه های ۱۲۱،۱۱۶ به محل اعزام شدند.

دپوی ضایعات در پشت مترو محمد شهر طعمه حریق شد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج با اشاره به حریق دیگر در کرج اضافه کرد: ساعت ۲۰:۳۳ دقیقه در پی تماس با سامانه ۱۲۵ مبنی بر حریق دپوی ضایعات پشت متروی محمدشهر با حضور به موقع آتش نشانان حریق کنترل و در حال اطفاء هستند.

رئیس سازمان بیان داشت برای اطفاء و امداد رسانی به این حادثه آتش سوزی ۶ نفر نیروی عملیاتی به همراه ۲دستگاه خودرو امدادی از ایستگاه های ۱۱۱،۱۰۴ به محل اعزام شدند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.