البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
X

جمع‌آوری چرخ‌دستی‌های غیرمجاز در سه منطقه شهرداری کرج

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: در راستای نظارت بیشتر و کنترل عوامل غیرمجاز و کودکان کار مدل جدید چرخ دستی ها و پوشش عوامل تفکیک همانند پاکبان های مناطق طراحی شد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، محمدرضا خسروی از جمع آوری چرخ دستی های غیرمجاز در مناطق یک، دو و ۱۰ خبر داد و اظهار داشت: این طرح با هدف ساماندهی چرخ دستی ها و تفکیک پسماندهای خشک از مبدا، توسط عوامل سازمان و با همکاری معاونت خدمات شهری در سه منطقه در حال اجراست و به زودی در تمامی مناطق شهر کرج اجرا خواهد شد.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج ضمن اشاره به ضرورت همکاری شهروندان در اجرای طرح تفکیک از مبدا گفت: همکاری شهروندان و تفکیک پسماند از درب منازل و تحویل زباله های تفکیک شده به عوامل سازمان پسماند، کمک شایانی به جلوگیری از زباله گردی و تردد چرخ دستی های غیر مجاز در سطح شهر است.

خسروی اضافه کرد: به جهت نظارت بیشتر و کنترل عوامل غیرمجاز و کودکان کار و همچنین ساماندهی چرخ دستی ها با بررسی طرح‌ها و راهکارهای مختلف، مدل جدید چرخ دستی ها و پوشش عوامل تفکیک همانند پاکبان های مناطق طراحی شد و به پیمانکاران مربوطه ابلاغ شد تا زین پس با استفاداه از آنها عوامل تفکیک مجاز در سطح شهر قابل شناسایی باشند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.