البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
X

تعیین وقت دادگاه پرونده کثیرالشاکی آذین خودرو سارینا

رئیس کل دادگستری البرز از تعیین وقت پرونده کثیرالشاکی آذین خودرو سارینا خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، در جریان برنامه ملاقات مردمی رئیس قوه قضاییه که هفته گذشته برگزار شد، یکی از مراجعه‌کنندگان از جمله شاکیان و مالباختگان پرونده کثیرالشاکی خودرویی بود که رئیس قوه قضاییه پس از استماع توضیحات این مراجعه‌کننده با رئیس‌کل دادگستری استان البرز که پرونده مزبور در این استان در جریان است، تماس گرفت و تاکیدات و دستورات مقتضی را برای تسریع در تعیین تکلیف این پرونده که دارای ۲۰۰ شاکی است صادر کرد.

حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری البرز امروز در خصوص آخرین وضعیت این پرونده پس از پیگیری رئیس قوه قضاییه گفت: روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه رئیس قوه قضاییه بعد از ملاقات حضوری با یکی از شکات پرونده آذرین خودرو سارینا، دستور پیگیری سریع این پرونده کثیر الشاکی را صادر کرد.

وی با بیان اینکه دادگاه نواقصی را نسبت به تحقیقات پرونده اعلام کرده و به همین دلیل پرونده به دادسرا اعاده شده بود، گفت: بعد از دستور رئیس قوه قضاییه نسبت به پیگیری سریع پرونده، دادسرای کرج مامور شد تا در مدت ۳ روز با دقت نسبت به رفع نواقص و انجام تحقیقات اقدام کند که در نهایت روز شنبه پرونده با رفع نواقص به دادگاه اعاده شد.

رئیس کل دادگستری گفت: اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده آذرین خودرو سارینا ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۸ اسفندماه در شعبه ۱۰۹ دادگاه کیفری دو کرج به ریاست قاضی لهراسبی برگزار خواهد شد.

فاضلی هریکندی در خصوص جزییات این پرونده که ۲۷۸ نفر شاکی و ۹ نفر متهم دارد بیان کرد: شخصی با ثبت شرکتی به نام آذین خودرو در کرج، با وعده فروش خودرو به قیمت کارخانه با مشارکت تعدادی دیگر از متهمان از افراد متعددی در استان‌های مختلف مبالغی در حدود ۵۰ میلیارد تومان اخذ می‌کند و در ابتدای فعالیت با تهیه خودرو از بازار آزاد، خودرو را در اختیار متقاضیان قرار می‌داد، اما بعد مدتی از تحویل خودرو استنکاف کرده است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.