البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
X

تعرفه اخذ پروانه ساختمانی در کرج از ابتدای سال ۱۴۰۱ افزایش می یابد

معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج گفت: سازندگانی که قصد انجام عملیات ساختمان سازی دارند، طی ایام باقیمانده سال جاری نسبت به دریافت پروانه اقدام کنند تا مشمول افزایش هزینه ها در سال آینده نشوند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، علی سلطانی مقدم با بیان اینکه شهروندان قبل از پایان سال برای اخذ پروانه ساختمانی اقدام کنند، اظهار داشت: با طی شدن مراحل قانونی، از اول فروردین ۱۴۰۱، صدور پروانه با قیمت های جدید که افزایش یافته، اعمال و انجام می شود.

وی ادامه داد: لذا به شهروندان و سازندگانی که قصد انجام عملیات ساختمان سازی دارند، توصیه می شود در روزهای باقیمانده از سال جاری نسبت به مراجعه به شهرسازی مناطق ده گانه اقدام کرده و مراحل دریافت پروانه ساخت را طی نمایند تا مشمول افزایش هزینه در سال جدید نشوند.

معاون شهردار کرج اظهار کرد: بدیهی است شهروندانی که طی روزهای آتی و قبل از ورود به سال ۱۴۰۱ نسبت به واریز وجه و طی مراحل دریافت پروانه ساختمانی اقدام کنند با تعرفه های ۱۴۰۰ قادر به دریافت مجوز ساخت خواهند بود و این مهم در کاهش هزینه های آنها نقش بسزایی خواهد داشت.

سلطانی مقدم اضافه کرد: شهرداری ها همه ساله و در راستای تامین هزینه های اداره شهر با تصویب شورای اسلامی شهر نسبت به افزایش تعرفه و عوارض صدور پروانه ساختمانی اقدام می کنند که در کلانشهر کرج نیز این افزایش را برای سال ۱۴۰۱ خواهیم داشت لذا روزهای پیش رو بهترین فرصت برای شهروندان و سازندگان جهت دریافت پروانه با تعرفه امسال است و توصیه ما به عزیزان نیز همین اقدام در ایام باقیمانده از اسفند ماه است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.