البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۱/۰۱
X

بومی‌سازی جنگ افرازها یکی از اقدامات شاخص نیروهای مسلح بعد از پیروزی انقلاب است

نماینده ولی فقیه در البرز با بیان اینکه اتکا به داخل و نیروی بومی یکی از ویژگی‌های نیروهای مسلح است، گفت: بومی‌سازی جنگ افرازها یکی از اقدامات شاخص نیروهای مسلح بعد از پیروزی انقلاب است.


به گزارش البرز نیوز از البرز، هم‌زمان با ۲۹ فروردین‌ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی، امیر سرتیپ دوم اکبر نجفی فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۳ تکاور نیروی زمینی ارتش به همراه جمعی از معاونین این لشکر با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفت و گو کردند.

آیت‌الله حسینی همدانی در این دیدار ضمن تبریک این روز به فرماندهان ارتش و درجه‌داران، افسران، کادر و سربازان این نیرو، بیان داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیروهای مسلح و به‌خصوص ارتش به نیروهای ارزشی تبدیل شدند.

امام‌جمعه کرج بابیان اینکه تمامی ارتش‌های کشورهای جهان از وظایف و ظواهر مشخصی برخوردارند، گفت: روح کار ارتش در نظام جمهوری اسلامی با بقیه کشورهای دیگر جهان تفاوت دارد.

آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه دفاع از ملت و کیان کشور غیر از انجام‌ وظیفه یک عبادت است، گفت: اقدامات نیروهای مسلح از آغاز مأموریت تا اتمام آن عبادت خدای تعالی است.

وی بابیان اینکه نظام ما یک نظام انقلابی است، گفت: در این نظام انقلابی، ارتش به‌عنوان یک نیروی مردمی و متدین در تمامی جریانات مختلف خود را به‌خوبی نشان داده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز بابیان اینکه «مکتبی بودن» و «آماده اقدام بودن» یکی از ویژگی‌های ارتش است، گفت: ارتش طی این سال‌ها به‌صورت جهادی به وظایف خود عمل کرده است.

آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه اتکا به داخل و نیروی بومی یکی از ویژگی‌های نیروهای مسلح است، گفت: بومی‌سازی جنگ افرازها یکی از اقدامات شاخص نیروهای مسلح بعد از پیروزی انقلاب است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز بابیان اینکه یکی از ویژگی‌های «ارتش اسلام» به‌روز بودن است، گفت: ارتش سیاست‌باز و سیاست زده نیست بلکه یک نیروی کاملاً سیاسی، آگاه و هوشمند است.

آیت‌الله حسینی همدانی با تأکید بر اینکه ارتش ما، امروز یک نیروی بصیر است، گفت: ارتش ما، امروز مورد توجه جهان است و در موضع‌گیری‌ها و اقدامات با بصیرت کامل عمل می‌کند.

وی بابیان اینکه ارتش یکی از افتخارات نظام اسلامی بلکه جهان اسلام است، گفت: اگر ما در مسیر رسیدن به «تمدن نوین اسلامی» هستیم، ارتش ما نیز باید ارتش نوین اسلامی باشد.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز در خاتمه افزود: ارتش جهت بصیرت افزایی نیروهای خود و همچنین برنامه‌ریزی برای آینده باید بیانیه گام دوم انقلاب و بیانات پرتکرار فرمانده معظم کل قوا مثل جهاد تبیین و امثال‌ذلک را به‌عنوان چراغ راه خود انتخاب کند.

در ابتدای این دیدار امیر سرتیپ دوم اکبر نجفی فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۳ تکاور نیروی زمینی ارتش به ارائه گزارش عملکرد و تشریح برنامه‌های پیش روی این لشکر پرداخت.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.