البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
X

بازگشت ۷۳ واحد صنعتی راکد و غیرفعال در استان به چرخه تولید

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: یکی از مهمترین برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی البرز، احیای واحدهای راکد و غیرفعال است که تلاش می شود با استفاده از ظرفیت های موجود، این واحدهای راکد احیا و به چرخه تولید بازگردند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، حمیدرضا عقاب نشین در کارگروه داخلی احیای واحدهای راکد که با حضور مدیران ارشد شهرک های صنعتی برگزار شد؛ اظهار داشت: با تشکیل کارگروه و با استفاده از ظرفیت دستگاههای اجرایی تلاش می‌شود تا مشکلات واحدهای تولیدی احصا شده و سپس راهکارهای مناسب برای رفع مشکلات آنان ارائه شود.

وی ادامه داد: در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها و در راستای تلاش برای افزایش تولید و اشتغال از ابتدای امسال تاکنون 73 واحد صنعتی راکد و غیرفعال در شهرک های صنعتی استان البرز به چرخه تولید بازگشته‌اند که با آغاز به کار این واحدهای تولیدی برای یک هزار و 17 نفر اشتغال، ایجاد شده است.

وی افزود: رسته فعالیت واحدهای احیا شده شامل صنایع غذایی، خوراک دام و طیور، فلزی، نساجی، شیمیایی، بسته بندی، شوینده، تجهیزات پزشکی، لبنی و لوازم خانگی بوده است.

بنا به گفته این مقام مسئول حجم سرمایه گذاری این واحدهای تولیدی بالغ بر پنج هزار و ۱۰ میلیارد ریال است.

«عقاب نشین» به اقدامات انجام شده در راستای احیای واحدهای راکد صنعتی و تولیدی اشاره و خاطرنشان کرد: ارتقاء فناوری، جذب سرمایه گذار، ارائه تسهیلات، توسعه بازار و محصول از عوامل مهم در احیای 73 واحد راکد صنعتی در این مدت بوده است.   

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز ضمن تشکر از تلاش های جهادگونه مدیران، کارآفرینان و صنعتگران، ابراز امیدواری کرد تا با اقداماتی که به منظور حمایت از واحدهای صنعتی و رفع موانع تولید انجام می‌شود شاهد افزایش بیش از پیش تولید و اشتغال در استان البرز باشیم.

وی در خاتمه تصریح کرد: یکی از مهمترین برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی البرز احیا واحدهای راکد و غیرفعال است که تلاش می‌شود با استفاده از ظرفیت‌های موجود، این واحدهای راکد به چرخه تولید بازگردند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.