البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۳/۰۷
X

بازدید معاون وزیر ارتباطات و مدیر عامل پیام از پارک فناوری اطلاعات

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات( فاوا) بازدید کردند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، محمد امین آقا میری معاون نو آوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به همراه اکبر قنبرپور مدیر عامل پیام در بازدید از پارک فناوری و اطلاعات در جریان روند فعالیت های صورت گرفته و در حال انجام در این پارک قرار گرفتند.

بازدید از زیرساخت های تأسیساتی پارک، نخستین گلخانه هوشمند و تمام مکانیزه مقیاس کوچک کشور که در این پارک واقع شده و نیز بازدید از چند شرکت دانش بنیان مستقر در پارک از دیگر برنامه های این دیدار بوده است.

در ادامه بازدید در خصوص راهکارهای مشترک باهدف توسعه همکاری های مشترک بین پارک فاوا و منطقه ویژه اقتصادی پیام بحث و تبادل نظر شد.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف حمایت از واحدهای فناور و کسب و کارهای فعال در حوزه ICT، در سال ۱۳۹۶ اقدام به تأسیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) کرد.

 پارک فاوا به عنوان یک پارک ملی، در حال حاضر قطب تولید فناوری در کشور و نیز ارائه دهنده خدمات، تسهیلات و تجهیزات برای شرکت‌های فناور داخلی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات محسوب می‌شود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.