البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
X

بازدید معاون وزیر ارتباطات و مدیر عامل پیام از کارخانه نوآوری آزادی

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از کارخانه نوآوری آزادی بازدید کردند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، محمود لیائی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به همراه اکبر قنبرپور مدیر عامل پیام در این بازدید در جریان آخرین وضعیت این کارخانه و اقدامات صورت گرفته در آن قرار گرفتند.

همچنین در این بازدید از «فضای کار اشتراکی زاویه»، «مرکز نوآوری دیجی کالا (دیجی نکست)»، مرکز نوآوری سوله ۷ و ۸ و مرکز نوآوری رسانه ای وی‌کست و استارتاپ های مستقر در آنها بازدید به عمل آمد و راهکارهای نوآورانه برای هوشمندسازی شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و منطقه ویژه اقتصادی پیام  بررسی شد.

کارخانه نوآوری آزادی، اولین شعبه پارک فناوری پردیس است که با حمایت معاونت علمی‌ و فناوری ریاست جمهوری به شکل مشارکت دولت و بخش خصوصی در محدوده میدان آزادی تهران تاسیس شده است.

این کارخانه با وسعت حدود ۱۸ هزار و ۵۰۰ متر مربع، یک کارخانه متروکه با نام «الکترودسازی آما» بوده که طی فرآیند بازسازی، تبدیل به اولین کارخانه نوآوری کشور و اولین شعبه پارک فناوری پردیس شده است.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.