البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
X

بازدید معاون رئیس جمهور از شرکت های دانش بنیان خلاق و نوآور در البرز

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در جریان سفر استانی هیات دولت به استان البرز در سفر آیت الله رئیسی به البرز از پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان خلاق و نوآور البرز بازدید کرد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در جریان سفر استانی هیات دولت به استان البرزهم اکنون  وارد  پارک علم و فناوری البرز شد.

خزعلی در این بازدید از شرکت‌های دانش بنیان با مدیریت زنان مستقر در پارک علم و فناوری دیدار و گفت وگو کرد.

وی در این بازدید از نزدیک با روند فعالیت های این پارک‌ در بستر بهره گیری از فناوری های نوین در مسیر تحول در تولید و صادرات استان آشنا شد.

خزعلی در جریان این بازدیدها ضمن گفت و گو با بانوان مستقر در این پارک که مدیریت شرکت های دانش بنیان در بستر کارآفرینی را برعهده دارند فعالیت های این شرکت ها را بسیار ارزشمند و شایان توجه و حرکتی مهم  در روند توسعه استفاده از فعالیت های دانش بنیان عنوان کرد.

مشکلات مطرح شده از سوی بانوان عمدتاً مرتبط با تسهیلات؛ مجوزها و تمدید مجوز آنها و شیوه گرفتن تسهیلات و مشکلاتی  در ارتباط با ضامن و وثیقه بود.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده رئیس جمهور در ادامه حضور در پارک علم و فناوری البرز از کارگاه های تولید دانش بنیان که به صورت خانوادگی مدیریت می شوند و مشاغل پایدار و دانش بنیان خانواده محور بازدید کرد و با نمونه هایی ازدستاوردهای تولیدی  این گارگاه های دانش بنیان آشنا شد.

در این نمایشگاه دستاوردهای فناورانه در بخش‌های فنی و مهندسی تجهیزات پزشکی،  کشاورزی و منابع طبیعی، کامپیوتر و سیستم های اتوماسیون به نمایش گذاشته شده است .

شرکت های دانش بنیان تحت مدیریت بانوان  مستقر در این نمایشگاه در زمینه های اشتغال زایی با به کار گیر ی استعداد های درخشان و نیرو های فناور گام  در مسیر نوآوری ها فعالیت های شایان توجهی داشته اند.

وی از کارگاه های تولیدی دانش بنیان آیدا تجهیز طب پارسیان، توپاز ژن کاوش تولید کننده تجهیزات پزشکی کیت‌های آزمایشگاهی پودرهای شیمیایی بازدید خواهد کرد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.