البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
X

بازدید رئیس هلال احمر کشور از پایگاه اطلاع‌رسانی ساوجبلاغ /استقرار ۱۰پایگاه اطلاع‌رسانی خدمات سفر در کرج

رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور از پایگاه‌های اطلاع‌رسانی ستاد خدمات سفر و کمپ‌های هلال‌احمر شهرستان ساوجبلاغ بازدید کرد و از نزدیک در جربان روند خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی قرار گرفت.


به گزارش البرز نیوز از البرز، فریدون محمدی، گفت: با توجه به لزوم بازدیدهای نظارتی ستاد اجرایی خدمات سفر بازدیدهای نظارتی از پایگاه‌های اطلاع رسانی شهرهای کرج و ساوجبلاغ به همراه مرتضی ولی‌پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز و هیئت همراه، مدیرکل هلال‌احمر و مدیران شهرداری به عمل آمد.

او اضافه کرد: معاون سیاسی امنیتی استانداری با بازدید از غرفه‌های مختلف دستگاه‌های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر از نزدیک در جریان روند خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی قرار گرفتند و ضمن اظهار رضایت کامل از روند خدمات‌رسانی مطلوب به مسافران و گردشگران نوروزی از همه دست‌اندرکاران ستاد خدمات سفر تجلیل کرد.

محمدی با اشاره به استقرار ۲۲ پایگاه اطلاع‌رسانی در سرتاسر استان متشکل از اورژانس، هلال‌احمر، شهرداری، نیروی‌انتظامی و غیره ، افزود: از این تعداد 10 پایگاه اطلاع‌رسانی در شهر کرج مستقر شده که چهار مورد آن به صورت مشترک با دستگاه‌های مرتبط مشغول به فعالیت هستند.

او خاطرنشان کرد: پایگاه‌های اطلاع‌رسانی کرج در پارک امید، انتهای بلوار ارم، روبروی عوارضی حصارک، میدان حصارک، زیرپل حصارک، ابتدای جاده آتشگاه، میدان جمهوری، بیلقان و میدان حافظ مستقر شده‌اند و آماده خدمات رسانی و معرفی جاذبه‌های تاریخی طبیعی و گردشگری استان به مسافران نوروزی هستند.

دبیرستاد اجرایی خدمات سفر با بیان اینکه از پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و کمپ‌های هلال احمر شهرستان ساوجبلاغ نیز با حضور پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور بازدید به عمل آمد، یادآور شد: پایگاه‌های ستاد خدمات سفر شهرستان ساوجبلاغ در چهار نقطه شهرجدید هشتگرد، میدان ولایت کردان و میدان صنعت هشتگرد، ضلع شمالی اتوبان کرج-قزوین پارک‌سوار شهر جدید هشتگرد مستقر شده‌اند.

در پایان این بازدید، گزارشی از وضعیت گردشگری استان البرز توسط کارشناسان گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان به پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور و معاون سیاسی امنیتی استانداری البرز و جمع حاضر ارائه شد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.