البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۱/۰۱
X

انعکاس عملکرد دولت مهمترین وظیفه روابط عمومی‌ها است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با بیان اینکه انعکاس عملکرد واقعی دستگاه های اجرایی در استان از مهمترین وظایف روابط عمومی سازمان‌ها و نهادهاست، اظهار داشت: پیوست رسانه ای شعار سال در دستور کار رسانه ها و روابط عمومی دستگاه ها قرار گیرد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، ولی پوری در نشست با اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت: روابط عمومی‌ دستگاه های اجرایی در استان، حلقه واسط میان مردم و مسئولان به عنوان بهترین ظرفیت برای انعکاس و بازتاب دستاوردهای دولتمردان در نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می روند. 

وی افزود: در این راستا با توجه و اهمیت موضوع شعار سال و همچنین شرایط کشور در حوزه سیاست داخلی و خارجی لازم است روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان در سایه تعامل و هم افزایی با اصحاب رسانه اقدام کند. 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز افزود: نقش شورای روابط عمومی های استان به دلیل وظیفه خطیری که بر عهده دارد، بر کسی پوشیده نیست چراکه ارتباطی دو سویه با بدنه اصلی سازمان اعم از مدیران و مخاطبان را بر عهده دارد. 

ولی پوری با بیان اینکه جایگاه روابط عمومی و شورای روابط عمومی به عنوان تصمیم گیر و تصمیم ساز در سازمان ها نقش اساسی بر عهده دارند، تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی با اشراف اطلاعاتی خود باید از ظرفیت‌ روابط عمومی‌ها در پیشبرد اهداف عالیه سازمان های خود بهره مند شوند. 

رئیس شورای اطلاع رسانی استان با بیان اینکه خداوند متعال با سوگند به قلم اهمیت این موضوع را به بشر گوشزد کرده است، افزود: روابط عمومی دائما در معرض دید همگان و قضاوت همگانی قرار دارد بنابراین فعالیت در این حرفه رسالت سنگینی است که باید با نگاهی تخصصی به تثبیت جایگاه روابط عمومی در بدنه سازمان ها و نهادها مورد تجدیدنظر قرار گیرد تا خروجی فعالیت های صورت گرفته منجر به آگاهی درست و دقیق مردم از خدمات خدمتگزاران به نظام و انقلاب و همچنین ایجاد امید و مشارکت مردمی در تمامی عرصه ها شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز خواستار برگزاری نشست شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی در سال جاری شد و گفت: بررسی جنبه‌های اطلاع‌رسانی و پیوست‌های رسانه‌ای برای عملیاتی شدن شعار سال در دستگاه های اجرایی استان ضرورتی است که باید در نشست مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مورد بحث و بررسی قرار گیرد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.