البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
X

البرز در اجرای طرح ملی نهضت مسکن با تمام توان آماده است/بنیاد مسکن به کیفیت ساخت و ساز توجه کند

استاندار البرز گفت: در ساخت و ساز مسکن باید در بحث کیفیت دقت شود تا عمر آنها به بالای ۱۰۰ سال افزایش یابد. متاسفانه بسیاری از مساکن ساخته شده در گذشته به عناوین مختلف کیفیت لازم را ندارد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در مراسم افتتاح 454 واحد مسکونی و آغاز عملیات اجرایی 400 واحد مسکونی از پروژه آسمان البرز در شهر گرمدره که روز چهارشنبه صورت گرفت، با بیان اینکه تامین مسکن نیازمندان با توجه به روند افزایش قیمت در سال های اخیر از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بر تامین مسکن نیازمندان و آحاد مردم تاکید شده است.

وی با اشاره به فعالیت های بنیاد مسکن در بخش خانه دار کردن اقشار کم درآمد، افزود: بنیاد مسکن در پیگیری سیاست های دولت سیزدهم نقش بزرگی ایفا می کند و وظیفه خطیری در راستای تولید سالانه یک میلیون مسکن بر عهده دارد.

وی بیان کرد: باید همه تلاش کنیم تا به هدف ساخت چهار میلیون مسکن در سال ۱۴۰۴ دست یابیم.

استاندار البرز با اعلام اینکه آمادگی ساخت مسکن در قالب نهضت ملی مسکن بیش از سهمیه ۱۲۰ هزار واحدی این استان، ادامه داد: در ساخت و ساز مسکن باید در بحث کیفیت دقت شود تا عمر آنها به بالای ۱۰۰ سال افزایش یابد. متاسفانه بسیاری از مساکن ساخته شده در گذشته به اسم های مختلف کیفیت لازم را ندارد.

عبدالهی تاکید کرد: از بنیاد مسکن می خواهیم به کیفیت ساخت و ساز توجه کند تا این ثروت ملی بالای یک قرن عمر کند.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.