البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
X

افتتاح دستاوردهای کمیته امداد امام خمینی (ره) در البرز

دستاوردهای کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان همزمان با سراسر کشور با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس و حضور نماینده عالی دولت در استان البرز در محل کمیته امداد امام خمینی (ره) مورد بهره برداری قرار گرفت.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی روز شنبه در حاشیه این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: زحمات و تلاش های مجموعه کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان قابل تقدیر است چراکه این افراد نیز خیران و ایثارگرانی هستند که به محرومین و مستضعفان کمک می کنند.

وی ادامه داد: ماموریت ها و خدمات این نهاد، گسترده و خطیر است و افراد مومن و خدومی در این عرصه فعالیت دارند.

عبداللهی گفت: امید است به مرحله ای برسیم که در کشورمان با تحقق کامل عدالت علوی تمامی محرومین و نیازمندان به توانمندی برسند و نیازی به کمک نداشته باشند.

وی افزود: همچنین افتتاح سامانه هوشمند خدمات رسانی به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) اقدام بسیار شایسته ای است که کرامت افراد را حفظ می کند و اطلاعات جامعی از افراد نیازمند احصا می شود.

در این مراسم سراسری با حضور رییس جمهور 8 هزار و 700 مسکن مددجویی در کشور و هزار و 100 مسکن در البرز، رونمایی از سامانه امداد هوشمند و کارآمد و جشن توانمندسازی 54 هزار خانوار در کشور و 372 خانوار در البرز، محقق شد.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.