البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/06/30
X

آماده باش کامل ناوگان اورژانس پیش بیمارستانی در چهارشنبه پایان سال

رئیس اورژانس البرز از آماده باش کامل مجموعه مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی البرز در چهارشنبه آخر سال خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مهرداد بابایی با اشاره به آماده باش  کامل مجموعه مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی البرز در چهارشنبه آخر سال، اظهار داشت: همه پایگاه های اورژانس شامل ۶۹ پایگاه و ۸۸ کد عملیاتی از ساعت ۱۲ روز سه شنبه تا ساعت ۱۲ روز چهارشنبه در آمادگی کامل هستند

بابایی خاطر نشان کرد: مرکز ارتباطات و ستاد مرکز اورژانس با حداکثر نیروی ممکن تقویت شده و آماده پاسخ گویی به شهروندان هستند که در صورت بروز اتفاق در سریع ترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام دهند. 

وی عنوان کرد:  مرکز EOC به عنوان دبیرخانه ستاد نوروزی و ستاد بحران  پذیرای تیم فرماندهی عملیات بحران دانشگاه است و نسبت به جمع آوری آمار مصدومان و هدایت اقدامات درمانی  در مراکز پیش بیمارستانی و  بیمارستانی با هماهنگی ستاد هدایت MCMC و معاونت های مختلف انجام خواهد شد. 

رییس اورژانس البرز به آمار مصدومان در سال گذشته اشاره کرد و تصریح کرد: چهارشنبه پایان سال ۱۳۹۹ ،  ۱۳۴ مصدوم  و یک فوتی بر جای گذاشت . 

وی ادامه داد: تا کنون در استان البرز ۱۵ نفر مصدوم و ١ نفر فوتی مرتبط با حوادث چهارشنبه پایان سال ثبت شده است.

رییس اورژانس البرز توصیه کرد: والدین در چهارشنبه پایان سال کودکان و فرزندان خود را تنها نگذارند و بیشتر مراقب باشند تا نوروز را با سلامتی و شادی آغاز کنند.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.