البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/09/28
X

آخرین اخطار استاندار البرز به پیمانکار بیمارستان دولتی فردیس/ هیچ عذر و بهانه، پذیرفتنی نیست

استاندار البرز گفت: برای حل مشکلات اعتباری بیمارستان دولتی فردیس با تخصیص ۳۰ میلیارد تومان، پیمانکار پروژه به کار تمام وقت و بهره برداری در نیمه اول سال آینده، متعهد شد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه ویژه بررسی رفع موانع پروژه بیمارستان های دولتی و خصوصی در شهرستان فردیس که روز چهارشنبه در سالن جلسات حوزه استاندار با حضور پیمانکاران و مسئولان مربوطه برگزار شد، اظهار داشت: در خصوص پروژه بیمارستان 260 تختی دولتی در فردیس دیگر هیچ عذر و بهانه‌ای را نمی پذیریم و اگر روند کار این بیمارستان طبق زمانبندی دقیق پیش نرود، با پیمانکار برخورد سخت قانونی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: ظرف ۳ ماه ۵ جلسه تخصصی برای بررسی امور پروژه بیمارستان فردیس برگزار کرده ایم و در این راستا پیمانکار چند مرتبه بدعهدی کرده و کمبود اعتبار را بهانه قرار داده از این رو اعتبار ویژه ۳۰ میلیارد تومانی از محل ستاد هدفمندی یارانه ها ظرف ۷۲ ساعت تخصیص یافت.

عبداللهی گفت: پیمانکار طی تعهد کتبی، اعلام کرد که از چهارشنبه مورخ ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۰ به صورت تمام وقت و حتی در تعطیلات نوروز به فعالیت خود ادامه دهد و زمان بهره برداری را نیز پایان خرداد ماه ۱۴۰۱ اعلام کرد.

وی افزود: این آخرین اخطار برای پیمانکار است و تا زمان موعود، روند اتمام پروژه طی جلسات هفتگی رصد می شود.

استاندار البرز گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان نیز مکلف است که در این مدت نسبت به اتخاذ تدبیر برای تجهیز بیمارستان اقدام کند.

وی افزود: در باره  بیمارستان‌های خصوصی آرین با 70 و به آفرین با 210 تخت در شهرستان فردیس نیز نشست اختصاصی برگزار شد و موانع موجود مورد بررسی قرار گرفت و طی مصوبه ای مقرر شد که با همکاری بانک‌های عامل، شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی مشکلات رفع شود.

عبداللهی گفت: همچنین هیأت مدیره و پیمانکاران این ۲ مجموعه نیز متعهد شدند در نیمه اول سال ۱۴۰۱ پروژه های خود را برای بهره برداری آماده کنند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.